Πραγματοποιήθηκε χτες Τρτίη η διοικητική παραλαβή προς χρήση από την ΕΡΓΟΣΕ στον ΟΣΕ της σηματοδότησης του τμήματος της διπλής γραμμής από Λάρισα μέχρι το Πλατύ, μήκους 130 χλμ. όπως ανακοίνωσε ο Υπουργός Υποδομών και Μεταφορών Χρήστος Σταϊκούρας. Με την ολοκλήρωση και του μέρους αυτού, λειτουργεί πλέον πλήρης σηματοδότηση στα τμήματα Αγ. Ανάργυροι – Οινόη, και … Συνεχίστε να διαβάζετε το Χ. Σταϊκούρας: Παραδόθηκε η σηματοδότηση από Λάρισα μέχρι Πλατύ – Ως το Νοέμβριο πλήρης τηλεδιοίκηση και ETCS από Αθήνα ως Θεσσαλονίκη (φωτογραφίες).
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί